Met de Nederlandse chauffeurs van transportbedrijf Van Der Vlist door Europa en verder deel 4.
Chauffeurs Van der Vlist Twente on the road.
Vandaag zien we het Vierde deel van Claas op transport door Europa en verder. Zo zien we in dit deel transport van de persen, zowel de kleine als grootpakkenpers als de rondebalen pers zien we. In het Franse Metz worden de persen gebouwd. Zo zien we dit keer geen oudere trucks van Zwaar Transport Twente maar de nieuwe de kleurstelling  en de nieuwe naam Van Der Vlist Twente. Het bedrijf heeft zon 30 trucks in bezit. Veel machines van Claas gaan de hele wereld over, waarvan een deel over de weg. Van der Vlist/ Van der Vlist Twente rijdt in groot deel van Europa en erbuiten, zoals Roemenië ,Bulgarije, Denemarken en de Czech Republic.

De Claas Markant, de kleine balenpersen wordt ook nog steeds gebouwd en verkocht. De Vries Mechanisatie uit Beilen heeft ongeveer één jaar geleden nog een Markant verkocht.
⇓⇓De Claas Quadrant van de nieuwere serie bestaand uit de types 4200/5200/5300 deze kunnen met tandem of enkel onderstel geleverd worden. De tandem wordt het vaakst gekozen.⇓⇓


⇓Een Rollant Uniwrap en Quadrant.⇓

⇓Claas Rollant Uniwarp 455 op de motorwagen.⇓


^^ Twee rollant 375 Uniwarp ^^

⇓3 Rollant’s balenpersen van de nieuwe serie.⇓

Tekst: J. de rijk. Beeld: chauffeurs van deze vrachtwagens.